FLORI MAGJEPSI SHQIPTARËT/ Çifti i njohur i këngëtarëve sjellin variantin më të ëmbël të ‘Thjesht të du’ (VIDEO) – AlpeGossip
FLORI MAGJEPSI SHQIPTARËT/ Çifti i njohur i këngëtarëve sjellin variantin më të ëmbël të ‘Thjesht të du’ (VIDEO)

FLORI MAGJEPSI SHQIPTARËT/ Çifti i njohur i këngëtarëve sjellin variantin më të ëmbël të ‘Thjesht të du’ (VIDEO)

Kënga më e fundit nga Flori Mumajesi me titull ‘Thjesht të du’, u kthye menjëherë në hit që prej publikimit në kanalin e ‘Youtube’.

Vetëm në 24 orët e para, kënga arriti të numëronte 1 milionë klikime duke treguar kështu suksesin e saj.

Së fundmi ka qenë çifti i njohur, Venera dhe Lind të cilët kanë sjellë një cover të kësaj kënge. Në ambientet e shtëpisë, me një kitarë dhe batanijen mbuluar, çifti ka kënduar në mënyrën më të ëmbël ‘Thjesht të du’.

Menjëherë pas këtij momenti, kanë reaguar edhe shumë të famshëm, të cilët i kanë komplimentuar pafund.