GATI PËR NJË SUKSES TJETËR/ Oriola Marashi do të sfilojë për këtë markë të njohur botërore (VIDEO) – AlpeGossip
GATI PËR NJË SUKSES TJETËR/ Oriola Marashi do të sfilojë për këtë markë të njohur botërore (VIDEO)

GATI PËR NJË SUKSES TJETËR/ Oriola Marashi do të sfilojë për këtë markë të njohur botërore (VIDEO)

Oriola Marashi, modelja bukuroshe shqiptare e ka bërë të qartë se tashmë ajo synon që karrierën e saj ta kthejë ndërkombëtare dhe të ushtrojë profesionin e saj jo vetëm në Shqipëri.

Pra pak orësh ajo postoi në Instagramin e saj një video ku tregon se po bëhet gati për sfilatën e vitit 2020 të ”Guess”, markë kjo tepër e famshme dhe e njohur. Oriola na ka zbuluar se ajo do të sfilojë për veshjet xhins dhe duket tepër e bukur teksa na tregon një pjesë të përgatitjeve.

Ne i urojmë fat dhe suksese. /AlpeGossip.al