Plasni nga xhelozia! Maluma shfaqet në momente intime me të dashurën teksa e…(FOTO) – AlpeGossip
Plasni nga xhelozia! Maluma shfaqet në momente intime me të dashurën teksa e…(FOTO)

Plasni nga xhelozia! Maluma shfaqet në momente intime me të dashurën teksa e…(FOTO)

Është një nga këngëtarët më të famshëm të momentit dhe së fundmi ka prezantuar këngën e re në bashkëpunim me Rae Sremmurd dhe artistin nga Britania, BURNS me titull “Hands on me” e cila pritet që të bëhet hiti i verës.

Me miliona fansa në Instagram, Maluma si një djalë latin seksi ka bërë për vete shumë femra nga e gjithë bota por mesa duket për vajzat që e adhurojnë Maluma do të ngelet thjesht një ëndërr në sirtar të paktën për momentin pasi këngëtari ka në krah një të dashur shumë hot.

Së fundmi në profilin e tij në Insta, këngëtari ka pozuar një foto nga momente intime me të dashurën teksa shfaqen duke u puthur dhe Maluma e ka shoqëruar postim me një emoji zemre.

Vajza mos u mërzisni! Ndoshta ditë më të mira do vijnë…