Klaudia Pepa dhe Nora Istrefi bëhen bashkë, ja çfarë po kurdisin të dyja (FOTO) – AlpeGossip
Klaudia Pepa dhe Nora Istrefi bëhen bashkë, ja çfarë po kurdisin të dyja (FOTO)

Klaudia Pepa dhe Nora Istrefi bëhen bashkë, ja çfarë po kurdisin të dyja (FOTO)

Njëra një nga balerinat më të talentuara e të famshme brenda e jashtë vendit e tjetra një nga këngëtaret emrin e të cilës mbajnë hitet më të dëgjuara. Përveç faktit që të dyja janë shumë të komentuara në media e rrjete sociale, asgjë nuk i lidhte deri më sot Klaudiën dhe Norën.

Mirëpo ka qenë balerina që ka publikuar sot një foto që ka bërë kuriozë të gjithë.

Klaudia shfaqet me Norën në një sallë kërcimi teksa kanë pozuar njëjtë.

Siç duket Nora në videoklipin e saj të ri do vijë me një kërcim e për koreografinë po punon me Klaudiën.

Kujtojmë që Klaudia ka realizuar gjithashtu edhe koreografinë e këngës “Puthe” të Elvanës.