"DO TËRBOHENI"/ Këngëtarja "I NXJERR SHESHIT", del pa të brendshme (FOTO) - AlpeGossip
“DO TËRBOHENI”/ Këngëtarja “I NXJERR SHESHIT”, del pa të brendshme (FOTO)

“DO TËRBOHENI”/ Këngëtarja “I NXJERR SHESHIT”, del pa të brendshme (FOTO)

Këngëtarja dhe aktorja e Hollivudit, Jennifer Lopez habiti të gjithë me paraqitjen e saj. JLo shfaqi këmbët duke nxjerrë në pah figurën e saj të lakmueshme nën një fustan ngjyrë mustard të kombinuara me vathët.
Veshja tregonte modestinë e këngëtares dhe pse disa herë dilte nga vetëvetja duke ekspozuar këmbët më tepër seç duhej, nga lëvizjet e saj.

Jennifer po xhironte videon e re muzikore për këngën “Ni Tu Ni Yo” në Florida.
Kënga është e para që do të dalë nga albumi i ri i gjuhës spanjolle që po prodhohet nga ish burri i saj Marc Anthony.