TREGON BARKUN E RRUMBULLAKOSUR/ Këngëtarja shqiptare shtatzënë për herë të dytë (FOTO) – AlpeGossip
TREGON BARKUN E RRUMBULLAKOSUR/ Këngëtarja shqiptare shtatzënë për herë të dytë (FOTO)

TREGON BARKUN E RRUMBULLAKOSUR/ Këngëtarja shqiptare shtatzënë për herë të dytë (FOTO)

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Rona Nishliu feston sot ditëlindjen e në këtë ditë të veçantë ka vendosur të ndajë një lajm të ëmbël.

Rona ka bërë të ditur se është në pritje të fëmijës së saj të dytë, teksa pozon me barkun e rrumbullakosur dhe vajzën në krahë.

“Sot në ditën e lindjes, du të ndaj medytën/in që e pres m ju dhuratën më të bukur të jetës, bekimin e parë me emrin Noa dhe të e padurim. Mrekullisht, Noan në krahë gjersa tjetra/i rritet brenda meje. Nuk paska bekim më të madh se sa kjo dhunti që bën gruan, krijesën më të veçantë mbi gjithë tjerat! Faleminderit për kujdesin dhe urimet e panumërta e të ndjera, ju dua shumë”, ka shkruar Rona.