Demi Rose zgjedh bikinit e kuq për të ju lënë pa “mend” këtë mëngjes (FOTO) – AlpeGossip
Demi Rose zgjedh bikinit e kuq për të ju lënë pa “mend” këtë mëngjes (FOTO)

Demi Rose zgjedh bikinit e kuq për të ju lënë pa “mend” këtë mëngjes (FOTO)

Bëhet fjalë për njërën nga modelet më të njohura dhe të komentuara për momentin.

Ajo së fundi, ka pushuar në një ambient tropikal në Cape Verde, prej nga ka publikuar shumë imazhe të saja seksi dhe provokuese.

Kurse modelja 23 vjeçare i ka vendosur qershinë tortës me imazhet ku shihet e veshur me bikinit e kuq dhe dukej shumë seksi dhe provokuese.

Demi këtu nuk i kishte kursyer as të pasmet e saj madje edhe e kishte “tepruar” me ekspozimin e tyre