AS ZBATHUR, AS ME TAKA/ Elvana Gjata zgjedh një tjetër mënyrë për të qenë rehat në koncert – AlpeGossip
AS ZBATHUR, AS ME TAKA/ Elvana Gjata zgjedh një tjetër mënyrë për të qenë rehat në koncert

AS ZBATHUR, AS ME TAKA/ Elvana Gjata zgjedh një tjetër mënyrë për të qenë rehat në koncert

Këngëtarja Elvana Gjata i ka përfunduar pushimet disa ditore që kaloi në Francë dhe ka filluar angazhimin e saj duke performuar nëpër koncerte.  Në një prej performancave të saj, nga fotot që vetë këngëtarja ka postuar në rrjetet sociale shihet e veshur me taka dhe një fund të bardhë. Ndërkohë gjatë mbrëmjes këngëtarja duket se ka dashur të ndihet rehat dhe ka veshur atlete.

Në videot që fansat kanë postuar në rrjetet sociale, shihet se në një moment Elvana shfaqet pa këpucët me taka, por me atlete të bardha duke shijuar dhe kërcyer së bashku me fansat e saj.