BJONDE DHE JOSHËSE/ Policja seksi shpallet “Miss Gjermania 2019” – AlpeGossip
BJONDE DHE JOSHËSE/ Policja seksi shpallet “Miss Gjermania 2019”

BJONDE DHE JOSHËSE/ Policja seksi shpallet “Miss Gjermania 2019”

Një police gjermane ka marrë cmimin e mbretëreshës së bukurisë në vend, pas konkurrencës së ashpër nga një ofivcere tjetër, e quajtur si ofircerja më e nxehtë e vendit.

Nadine Berneis u kurorëzua si Miss Gjermania gjatë ditës së djeshme dhe tani ajo do të marr 1 vit pushim për të shijuar statusin e saj të ri të famshëm.
Ajo u zgjodh vetëm disa javë pasi oficerja më e bukur e Gjermanisë, Adrienne Koleshar, 34 vjeç, e cilzz mofi gjashtë muaj për të shijuar famën e saj në internet.