Pasi postoi videon e vajzës së saj, fansja i kundërvihet KEQ gazetares shqiptare: Ti po VUAN për vëmendje… (FOTO) – AlpeGossip
Pasi postoi videon e vajzës së saj, fansja i kundërvihet KEQ gazetares shqiptare: Ti po VUAN për vëmendje… (FOTO)

Pasi postoi videon e vajzës së saj, fansja i kundërvihet KEQ gazetares shqiptare: Ti po VUAN për vëmendje… (FOTO)

Është ndër moderatoret më simpatike të ekranit, dhe me një karrierë të gjatë televizive. Bëhet fjalë për gazetaren e showbizit Aulona Musta.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, dhe asnjëherë nuk nguron të ndajë foto me fansat nga aktivitieti i saj ditor, dhe jo vetëm në lidhje me punën.

Aulona është nëna e një vajze mjaft të këndëshme që me çiltërsinë e një fëmije ka bërë për vete shumë fansa. Sot ajo ka postuar një video ku vajza e saj ka imituar videon e performancës së “Dame tu cosita”  dhe e ka bërë mjaft mirë.

Por mesa duket jo të gjitha komentet janë pozitive, pasi të shumtë janë dhe ata që e komentojnë për keq.

Një nga komentuesit i tregon Aulonës se asnjë europian nuk i publikon fëmijët dhe se ajo që gazetarja po bën është e keqe. Nuk ka zgjatur shumë dhe Aulona është përgjigjur./AlpeNews.al/

Për më tepër shikoni debatin e tyre në komentet më poshtë.