Oriola Marashi poston videon me tanga nga pishina/ I bëjnë kritike për të pasmet. Modelja nuk ua përton me përgjigjen - AlpeGossip
Oriola Marashi poston videon me tanga nga pishina/ I bëjnë kritike për të pasmet. Modelja nuk ua përton me përgjigjen

Oriola Marashi poston videon me tanga nga pishina/ I bëjnë kritike për të pasmet. Modelja nuk ua përton me përgjigjen

Oriola Marashi është kthyer në një nga modelet më të njohura dhe më të komentuara të shoëbiz-it shqiptar, kjo për format e saj bombastike. Modelja vazhdimisht poston foto provokuese në profilin e saj në Instagram, ku ekspozon linjat seksi e veshur me bikini në këto ditë të nxehta.

Modelja seksi së fundmi ka postuar një video teksa del nga pishina dhe i gjithë fokusi ka qenë tek të pasmet e saj bombastike. Menjëherë kanë vërshuar një lum komentesh në këtë video të modeles, e cila u ka kërkuar fansave të saj që të zgjedhin një përshkrim për të.

Por një prej tyre ka një kritikë për të pasmet e saj, duke i thënë se duhet tëbëjë ca ‘squats’, por përgjigjia e saj nuk pritej. Ajo bie dakord me fansin duke i thënë se do fillojë palestrën për herë të parë në jetën e saj dhe se do fokusohet totalisht në të dhe se i premton se verën tjetër do të ketë trupin e ëndrrave. Epo tani të shohim sa seriozisht e ka patur Oriola këtë koment