E tmerrshme/ Shokon nëna e këngëtares së njohur: Pasi u bë e famshme nuk donte t’ja dinte për familjen (FOTO) – AlpeGossip
E tmerrshme/ Shokon nëna e këngëtares së njohur: Pasi u bë e famshme nuk donte t’ja dinte për familjen (FOTO)

E tmerrshme/ Shokon nëna e këngëtares së njohur: Pasi u bë e famshme nuk donte t’ja dinte për familjen (FOTO)

Ajo e ka filluar karrierën e saj në një moshë të vogël dhe shumë shpejt arriti që të bëhej një nga këngëtaret më të njohura për të gjithë.

Bëhet fjalë për këngëtaren më të përfoluar aktualisht në të gjithë botën, Beyonce, e cila është cilësuar si diva e muzikës pop.

Megjithatë pavarësisht se tani ka një marrëdhënie të mirë me familjen, në fillimet e karrierës së saj Beyonce as nuk donte t’ia dinte për ta.

Nëna e saj, Tina Knowles ka rrëfyer se në fillim të karrierës së saj, Beyonce nuk ka mundur të menaxhoj dot marrëdhënien me familjen. Ajo ishte shumë e painteresuar për dëshirat e motrës së saj më të vogël , Solange dhe nuk donte t’ja dinte se çfarë kërkonte ajo.

Tina mori përsipër që të dyja vajzat ti çonte në një seancë këshillore, pasi kur ajo u bë e famshëm nuk dëshironte që motra e saj Solange ta shoqëronte me miqtë e saj të famshëm.

Por sipas nënës së saj, seancat tek psikologu bënë shumë punë dhe Beyonce filloi të interesohej më shumë për familjen e saj dhe të kishte një marrëdhënie më të mirë.