Gjyste Vulaj publikon foto nga banjo: Tani është koha për… (FOTO) – AlpeGossip
Gjyste Vulaj publikon foto nga banjo: Tani është koha për… (FOTO)

Gjyste Vulaj publikon foto nga banjo: Tani është koha për… (FOTO)

Në mesin e shumë këngëtareve në moshë që po i sfidojnë vajzat e reja hyn edhe Gjyste Vulaj.

Fotografitë e saj provokative dhe paraqitjet skenike kanë qenë gjithmonë dhe vazhdojnë akoma të jenë shumë të komentuara.

Gjyste Vulaj është aktive edhe në llogarinë e saj në Instagram ku i mbanë pranë vetes ndjekësit duke publikuar momente nga përditshmëra.

E së fundmi e ka sjell një nga banjo ku ka treguar se po bëhet gati të futet në xhakuzi.