VAJZA I BËN OFERTËN E ÇUDITSHME/ Elton Ilirjani kundër orgjive: Meshkujt gay nuk janë lodra seksi – AlpeGossip
VAJZA I BËN OFERTËN E ÇUDITSHME/ Elton Ilirjani kundër orgjive: Meshkujt gay nuk janë lodra seksi

VAJZA I BËN OFERTËN E ÇUDITSHME/ Elton Ilirjani kundër orgjive: Meshkujt gay nuk janë lodra seksi

Biznesmeni gay, Elton Ilirjani me postimet e fundit në Instagram ka goditur fenomenin e orgjive seksuale duke marrë shkas nga një ofertë e një çifti shqiptar me banim në Spanjë,

Ai njihet për deklaratat e tij të bujshme që menjëherë marrin vëmendjen e të gjithëve. Është fjala për biznesmenin gay, Elton Ilirjani, i cili së fundmi ka bërë disa postime në “Instastory”, ku godet fenomenin e orgjive seksuale.

Vajza i bën ofertën e çuditshme, Elton Ilirjani kundër

Për postimet në fjalë, ai ka marrë shkas nga një ofertë e një çifti shqiptar me banim në Spanjë, ku vajza e re i ka kërkuar që të këtë marrëdhënie seksuale me partnerin e vet në prani të saj pasi ai e dëshiron Eltonin.

Vajza që i ka shkruar në “Instagram” nuk nguron t’i reklamojë partnerin e vet duke i thënë Eltonit se ai është masiv dhe se Eltoni nuk duhet ta humbiste si shans!

Vajza i bën ofertën e çuditshme, Elton Ilirjani kundër

Biznesmeni me këtë rast me anë të postimeve të veta ka dënuar këtë sjellje dhe ka deklaruar se meshkujt gay nuk janë lodra seksi për të përmbushur fantazitë perverse seksuale të çifteve jo gay dhe ka mbajtur qëndrimin se është kategorikisht kundër orgjive dhe tradhtive bashkëshortore!

Madje Eltoni përmend se është i martuar dhe se dashuron burrin e vet amerikan!

Vajza i bën ofertën e çuditshme, Elton Ilirjani kundër

Vajza i bën ofertën e çuditshme, Elton Ilirjani kundër

Vajza i bën ofertën e çuditshme, Elton Ilirjani kundër

Vajza i bën ofertën e çuditshme, Elton Ilirjani kundër

Vajza i bën ofertën e çuditshme, Elton Ilirjani kundër