“JE SKANDAL SI NJERI”/ Plas keq sherri mes Ilirit dhe Donaldit – AlpeGossip
“JE SKANDAL SI NJERI”/ Plas keq sherri mes Ilirit dhe Donaldit

“JE SKANDAL SI NJERI”/ Plas keq sherri mes Ilirit dhe Donaldit

Situata mes Ilirit dhe Donaldit po agravohet dita ditës.

Nuk mungojnë sharjet dhe ofendimet mes njëri-tjetrit.

Në këtë debat janë përfshirë dhe banorë të tjerë si Kledi,Sabiani ku Sabiani i del në mbrojtje Ilirit.

Duket se Leaderi aktual  Iliri nuk është dakord me sjellet e Donaldit në këtë shtëpi.

Banorët janë ndarë në dy kampe kryesore,diferencë mes të cilvëve thellohet cdo ditë e më shumë.

Iliri: Ti bën ironi gjatë gjithë kohës,nuk ke respekt për asnjeri,bën vetëm batuta.

Donaldi:
Do të bëj sa të kem jetën time.

Iliri: Nuk kam nerva të merrem fare me ty,je skandal si njeri.