Roza Lati "mahnit" me format e saj trupore/ Sekreti nuk qëndron tek stërvitja në palestër (FOTO) - AlpeGossip
Roza Lati “mahnit” me format e saj trupore/ Sekreti nuk qëndron tek stërvitja në palestër (FOTO)

Roza Lati “mahnit” me format e saj trupore/ Sekreti nuk qëndron tek stërvitja në palestër (FOTO)

Duket se kjo verë ka qenë perfektja për moderatoren Roza Lati. E kemi parë duke udhëtuar nga një vend në tjetrin dhe në super formë fizike. Nëse të gjithë do e shihnit veshur me bikini me siguri do të mendonit se Roza një pjesë të madhe të kohës së saj e kalon në palestër.

Por siç duket kjo nuk është aspak e vërtetë. Roza ka publikuar në ‘Instagram’ një fotografi të saj, në të cilën dallohen qartë linjat trupore perfekte. Por duket se sekreti pas këtyre formave, fshihet vetëm tek ushqimi. Nëpërmjet përshkrimit të fotos Roza ka zbuluar se konsumon shumë ushqim dhe “kodi për ta bërë Rozën të lumtur është fjala ushqim”. Me siguri e gjitha ka të bëjë me metabolizmin dhe Roza duhet të ndihet me shumë fat për këtë gjë.