MASAZH DHE REHATI/ Beniada, Semi dhe Einxhel dalin topless në “Big Brother VIP” (PAMJET) – AlpeGossip
MASAZH DHE REHATI/ Beniada, Semi dhe Einxhel dalin topless në “Big Brother VIP” (PAMJET)

MASAZH DHE REHATI/ Beniada, Semi dhe Einxhel dalin topless në “Big Brother VIP” (PAMJET)

Beniada, Semi dhe Einxhel janë tre ndër banoret e “Big Brother VIP”, të cilat, ndonëse të vëzhguara nga kamerat, nuk kanë hezituar të dalin topless.

Vajzat janë shtrirë përmbys mbi krevat duke mbuluar kështu pjesët intime, ndërkohë që Kledi ka masazhuar Einxhelin dhe Beniadën.

Kujtojmë se mbrëmjen e nesërme një tjetër banor do të largohet nga shtëpia më e famshme në Shqipëri.