Këngëtari shqiptar bën ndryshimin që nuk e prisnim: Nga tani e tutje do ta thërrisni me këtë emër (FOTO) – AlpeGossip
Këngëtari shqiptar bën ndryshimin që nuk e prisnim: Nga tani e tutje do ta thërrisni me këtë emër (FOTO)

Këngëtari shqiptar bën ndryshimin që nuk e prisnim: Nga tani e tutje do ta thërrisni me këtë emër (FOTO)

Albert Stanaj është këngëtari shqiptar i cili po korr sukses në arenën ndërkombëtare. Ai deri tani ka publikuar disa këngë ku mund të përmendim “This is the way I love her” dhe sëfundi projektin me Ty Dolla Sign “Dirty mind”.

Por pas kësaj duket se këngëtari ka vendosur të bëjë një ndryshim në karrierën e tij muzikore, duke ndryshuar emrin e tij artistik.

Në fillim ai vendosi të njihej me emrin Stanaj, ndërsa tani ka njoftuar se do ta quajnë Lil Stanaj.

Në profilin e tij në Instagram ai ka publikuar një foto ku shkruan: “ Nga tani emri im është Lil Stanaj”.

From now on my name is LiL Stanaj…. 😂😂 oh hellll nahhhh!!!

A post shared by Stanaj (@stanaj) on

Ndërkohë ai ka shprehur se po punon për projekte të reja muzikore, që me siguri do të jenë të suksesshme.