Kejsi Tola kujton një nga fitoret më të rëndësishme të karrierës së saj dhe “thumbon”… (FOTO) – AlpeGossip
Kejsi Tola kujton një nga fitoret më të rëndësishme të karrierës së saj dhe “thumbon”… (FOTO)

Kejsi Tola kujton një nga fitoret më të rëndësishme të karrierës së saj dhe “thumbon”… (FOTO)

Ajo është një këngëtare mjaft e dashur në Shqipëri.
Por këtë herë Kejsi Tola ka publikuar në rrjete sociale një foto në të cilën ka kujtuar fillesat e karrierës së saj, në kohën kur ka fituar talent-shoën “Ethet e së premtes mbrëma”.

“Po e kam akoma këtë kupën dhe vazhdon të jetë shumë e rëndë”, –përfundon këngëtarja e njohur në rrjete sociale.