Merlin Haxhiymeri zbulon si e thërret me përkëdheli çunin e Arditit (FOTO) – AlpeGossip
Merlin Haxhiymeri zbulon si e thërret me përkëdheli çunin e Arditit (FOTO)

Merlin Haxhiymeri zbulon si e thërret me përkëdheli çunin e Arditit (FOTO)

Jon Gjebrea, djali i një nga personazheve më të dashur të ekranit, Ardit Gjebrea, përpara pak ditësh shpalli fejesën me Merlin Haxhiymeri.

Tradita shqiptare e do që një çift të jetojë së bashku pas martese dhe kështu kanë vepruar dhe ata. Joni dhe efejuara e tij kanë shkuar të bashkëjëtojnë në Amerikë.

Çifti duket se janë shumë të dashuruar mes tyre dhe kjo duket nga dedikimet që i bëjnë njëri-tjetrit gati çdo ditë. Së fundmi ka qënë Merlini ajo e cila i ka lënë një dedikim Jonit.

”Maçeee të dua”, shkruan ajo. Me këtë dedikim kupton edhe si ajo e thërret Jonin. Këtë postim e ka bërë të ditur vetë Joni në Instastoryn e tij.