Ish-bashkëshorti sapo e zëvendësoi Jennifer Aniston me dy… (FOTO) – AlpeGossip
Ish-bashkëshorti sapo e zëvendësoi Jennifer Aniston me dy… (FOTO)

Ish-bashkëshorti sapo e zëvendësoi Jennifer Aniston me dy… (FOTO)

Jennifer Aniston dhe Justin Theroux janë në qendër të vëmendjes të medias rozë pas lajmit të divorcit, ndërsa arsyet e vërteta të përfundimit të kësaj marrëdhënieje nuk janë të qarta.

Para pak ditësh aktorja e famshme është fotografuar në një gjendje jo të mirë shpirtërore në Nju-Jork, teksa ishte e shoqëruar nga miqtë e saj.

Sa i përket Justin, ai ka bërë shfaqjen e parë publike që nga lajmi i ndarjes së tyre. Aktori i “The Girl on the Train” ka ndarë me ndjekësit e tij në rrjetet sociale disa foto të ëmbla me qenushë.