Si rrallëherë: Xhemi Shehu provokon e shtrirë dhe e veshur ashtu siç nuk e keni parë – AlpeGossip
Si rrallëherë: Xhemi Shehu provokon e shtrirë dhe e veshur ashtu siç nuk e keni parë

Si rrallëherë: Xhemi Shehu provokon e shtrirë dhe e veshur ashtu siç nuk e keni parë

Xhemi Shehu është një nga moderatoret më të dashura për publikun, prej vitesh pjesë e ekranit dhe e “Top Channel”. E ndonëse nuk është shumë aktive në rrjete sociale sërish mbetet në listën e personazheve më të komentuara në media.

Pak muaj më parë Xhemi e mbylli Instagramin dhe u zhduk për pak kohë duke i habitur fansat.

Më pas moderatorja u rikthye duke hapur një Instagram të ri në të cilin poston rrallë, por atëherë kur poston sigurohet tërheqë vëmendjen.

Teksa të gjithë postuan foto duke shijuar borën, sot Xhemi postoi një foto nga shtëpia e shtrirë në atë që duket si tapet dhe e veshur me një tutë me kapuç.

“2 gradë celsius”, ka shkruar moderatorja në foton që duket sa e thjeshtë, aq edhe provokuese.