Oriola Marashi “tronditi” rrjetin me fotot “HOT”, shihni çfarë i thotë Armina Mevlani (FOTO) – AlpeGossip
Oriola Marashi “tronditi” rrjetin me fotot “HOT”, shihni çfarë i thotë Armina Mevlani (FOTO)

Oriola Marashi “tronditi” rrjetin me fotot “HOT”, shihni çfarë i thotë Armina Mevlani (FOTO)

Oriola Marashi vazhdon të çmendë ndjekësit me fotot provokuese, ku ka ekspozuar format e saj seksi. Pas fotos ku shfaqet e veshur ose më saktë e zhveshur me një kostum rrjetë me temina ngjyrë ari, modelja postoi një foto tjetër gati topless ku shkruante se nuk keni parë gjë akoma.

Përpos qindra komplimenteve dhe ofendimeve nga fansat, në këtë foto ka reaguar edhe mamaja e Oriolës, Xhoi Jakaj. “Kleopatra e viteve moderne”, i komenton e ëma. “Faleminderit mama”, ja kthen modelja.
Por në të njejtën foto me siguri e keni humbur komentin e blogeres Armina Mevlani.

Kjo e fundit nuk ka asgjë tjetër veçse vlerësime për Oriolën, të cilën e quan PERËNDESHË në gjuhën angleze ndërsa modelja i thotë “super yll”.