“NUK IU DREJTUAN BISTURISË”/ Njihuni me Vip-et shqiptare që kanë gjoks “të vogël”: Nga Aurela Gaçe tek…(FOTO) – AlpeGossip
“NUK IU DREJTUAN BISTURISË”/ Njihuni me Vip-et shqiptare që kanë gjoks “të vogël”: Nga Aurela Gaçe tek…(FOTO)

“NUK IU DREJTUAN BISTURISË”/ Njihuni me Vip-et shqiptare që kanë gjoks “të vogël”: Nga Aurela Gaçe tek…(FOTO)

Dihet që ndërhyrjet plastike tek vajzat VIP janë bërë tashmë të rëndomta, por ka nga ato personazhe të njohura që ende nuk e kanë hedhur këtë hap për të rritur masën e gjoksit.

Edhe pse bëjnë një jetë me regjim dhe ushtrohen vazhdimisht në palestër, sërish masa e vogël e gjoksit është diçka që bie në sy tek pamja e tyre fizike.

Njihumi me femrat e showbizit shqiptar që janë pa komplekse dhe nuk e kanë problem numrin e vogel të gjoksit, madje nuk ngurojnë të pozojnë me bikini apo të hedhin foto nëpër rrjetet sociale.

Era Istrefi

Bebe Rexha

Ronela Hajati

Soni Malaj

Floriana Garo

Aurela Gace

Përgatiti:AlpeNews.al