“I ZUMË NGUSHTË”/ Njihuni me pikën e dobët të vip-ave: Nga Elvana tek Renisi (FOTO) – AlpeGossip
“I ZUMË NGUSHTË”/ Njihuni me pikën e dobët të vip-ave: Nga Elvana tek Renisi (FOTO)

“I ZUMË NGUSHTË”/ Njihuni me pikën e dobët të vip-ave: Nga Elvana tek Renisi (FOTO)

Të ftuar nëpër emisione apo intervista të ndyshme personazhet e njohur janë pyetur për pikën e dobët.

Si të gjithë njerëzit e thjesht edhe vip-at e kanë një pikë të dobët në jetën e tyre dhe pas kësaj shpesh fshihen familjarët.

Ne ju njohim me përgjigjet e personzheve të njohura  ku tregojn personin të cilin e kosiderojnë “pikë të dobët”.

Fjodora Fjora

E ftuar në një emision moderatorja  enjohur na zbuloi një sekret. Duke folur për vëllanë dhe sa shumë i rëndësishëm është ai në jetën e saj dhe të Alteos, Fjodora u surprizua ku ai u shfaq në ekran për t’i bërë një surprizë.

“Je bërë e paparashikueshme.Ai është pika ime e dobët, është shtylla ime”

Elvana Gjata

Këngëtarja me anë të një postimi në Instagramin ku shfaqet një kapiten avioni në gabinën e pilotit na ka zbuluar një sekret.

Në krah të videos Elvana ka shkruar ““Pika ime e dobët. Gëzuar Komandant”. Ajo  ka treguar për publikun pikën e saj të dobët që është babi i saj.

Renis Gjoka

Në një intervist të dhënë këngëtari ak treguar pikëne  dobët.

Keni pike te dobet ju Renis, cila eshte ajo?

Familja.

Agnesa Hadërgjonaj

Pasi u bë nënë, Agnesa Hatërgjonaj duket se është bërë me tëpër e ndjeshme kryesisht ndaj fëmijëve. “Mbas lindjes së vajzës, Elekttra jam bërë shumë më e ndjeshme, sidomos ndaj fëmijëve. Duke më bërë të jem gjithmonë e gatshme për të ndihmuar të vegjlit, me aq sa kam mundësi. Fëmijët e sëmurë janë pika ime e dobët”, është shprehur ajo.

AlpeNews.al