PO TROKET “SHËN VALENTINI”/ Detajet dhe dedikimet e para të VIP-ave. Nga Lori Hoxha tek… (FOTO) – AlpeGossip
PO TROKET “SHËN VALENTINI”/ Detajet dhe dedikimet e para të VIP-ave. Nga Lori Hoxha tek… (FOTO)

PO TROKET “SHËN VALENTINI”/ Detajet dhe dedikimet e para të VIP-ave. Nga Lori Hoxha tek… (FOTO)

Data sot shënon 13 shkurt dhe jemi një ditë larg festës së Shën Valentinit. Koncepti i saj ka ndryshuar ndërvite në Shqipëri duke marrë përmasat e një feste akoma edhe më të madhe.

Edhe pse ende nuk jemi në datën zyrtare të festimit të saj, figurat e famshme të ekranit kanë nisur “përgatitjet” e para apo thumbimet ndaj ish partnerëve, madje ka edhe nga ato të pasionuara pas modës të cilat kanë nxituar për të provuar koleksionet e fundit të kësaj veshjeje.

Dikush tjetër publikon pamjet nga dekorimi për këtë festë në ambjente të ndryshme apo i kushton kësaj feste pak nga vetja përmes artit të tyre.

E rëndësishme është që të gjithë janë të emocionuar për këtë ditë e po shpërndajnë shumë dashuri!

Klaudia Pepa, video realizuar për ditën e Shën Valentinit:

Kiara Tito, me koleksionin e ri të veshjeve kushtuar Ditës së Dashurisë:

Lori Hoxha, duke thumbuar disi ishin e saj përmes vendosjes së shtëpisë së modës së famshme në plan të parë për Shën Valentin:

Gerta Shino duke publikuar detajet karakterizuese të kësaj feste:

Aurela Hoxha, me koleksionin e saj të rrobave të banjos pë festën e dashurisë:

Beatrix Ramosaj, duke treguar kështu për jetën e saj “single”: 

 

/AlpeNews.al