Habit aktorja e njohur: Kam kohë që s’bëj seks, s’më pëlqen ta bëj – AlpeGossip
Habit aktorja e njohur: Kam kohë që s’bëj seks, s’më pëlqen ta bëj

Habit aktorja e njohur: Kam kohë që s’bëj seks, s’më pëlqen ta bëj

Ajo mbahet ndër aktoret më seksi që pas “The hunger game” fama e saj mori një hov të madh. E ndonëse është e dëshiruar nga shumë meshkuj, Jennifer Lawrence i ka habitur të gjithë me deklaratën e fundit.

 

Në një intervistë për “The sun”, aktorja ka treguar për jetën seksuale të saj, gjë që pak të famshëm do ta bënin.

“Unë flas shumë, po bëj pak. Në fakt nuk më pëlqen seksi. Nuk jam në një lidhje dhe kam kohë që nuk bëj seks”, është shprehur Jennifer Lawrence.

Aktorja 27-vjeçare ka treguar se ka frikë mos marrë ndonjë sëmundje nga marrëdhëniet seksuale.

“Organi mashkullor është i rrezikshëm. Jam e fiksuar pas pastërtisë dhe s’dua të marr ndonjë infeksion”, shtoi Jennifer.