“REPERËT MË TË MËDHENJ NË EVROPË…”/ Noizy ndan detajet e reja nga koncerti i tij (FOTO) – AlpeGossip
“REPERËT MË TË MËDHENJ NË EVROPË…”/ Noizy ndan detajet e reja nga koncerti i tij (FOTO)

“REPERËT MË TË MËDHENJ NË EVROPË…”/ Noizy ndan detajet e reja nga koncerti i tij (FOTO)

Një muaj më parë me anë të një postimi në Instagram, Rigels Rajku (Noizy) lajmëroi se këtë verë do të mbante koncertin më të madh në Shqipëri.

Më tej ai shtoi se koncerti do të ketë një kapacitet shumë të madh si dhe artistë special kombëtarë dhe ndërkombëtarë.

Gjatë ditës së sotme, reperi me anë të një Instastory ka rikujtuar edhe njëherë të ftuarit e tij në koncertin që do të mbahet më 14 gusht, në Tiranë. Noizy lajmëroi se do të sjellë reperët më të mëdhenj në Evropë për të performuar krah tij.