EDHE LEDRI VULA E “BËN KASTILE”/ Çfarë ndodhi gjatë performancës së reperit (VIDEO) – AlpeGossip
EDHE LEDRI VULA E “BËN KASTILE”/ Çfarë ndodhi gjatë performancës së reperit (VIDEO)

EDHE LEDRI VULA E “BËN KASTILE”/ Çfarë ndodhi gjatë performancës së reperit (VIDEO)

“E bëra kastile”. Ky është trendi më i ri në TikTok kohëve të fundit.

Të shumtë kanë qenë edhe personazhet e njohur të showbizit tonë të cilët e kanë “përqafuar” këtë trend. Në një performancë të fundit të Ledri Vulës diçka nuk ka shkuar siç duhet. Teksa reperi po këndonte këngën “Dale”, bashkëpunimin me Kidën dhe Butrint Imerin papritur mikrofoni nuk ka punuar.

Ledri është kthyer pas dhe ka provuar një tjetër mikrofon, por as ai nuk bënte. Ndërkohë salla e gjitha po këndonte njëzëri këngën. Këtë moment duket se Ledri e kaloi me sportivitet duke u kthyer nga publiku duke qeshur, pasi kishte ndaluar muzikën.

VIDEO