FESTAT E FUNDVITIT/ Bora zbukuron shtëpinë, por Donaldit nuk i rrinë duart (FOTO) – AlpeGossip
FESTAT E FUNDVITIT/ Bora zbukuron shtëpinë, por Donaldit nuk i rrinë duart (FOTO)

FESTAT E FUNDVITIT/ Bora zbukuron shtëpinë, por Donaldit nuk i rrinë duart (FOTO)

Moderatorja bukuroshe, Bora Zemani ka zbukuruar shtëpinë për festat e fundvitit duke vendosur pemën. Me këtë rast Bora ka postuar një video teksa përkëdhel drerin lodër të vendosur në pemë, por në një moment ndërhyn Donaldi.

Donaldi tenton gjithashtu të përkëdhelë drerin, por Bora e qëllon dorën e tij. Aktori tenton disa herë derisa Bora e heq fare drerin nga pema.

Prej kohësh çifti po shijon një lidhje dashurie shumë të bukur dhe nuk ngurrojnë të postojnë foto e video me njëri-tjetrin në rrjete sociale.