TAYNA PUBLIKON NJË VIDEO PROVOKUESE/ Reperja shqiptare bën twerk dhe i vë flakën rrjetit (VIDEO) – AlpeGossip
TAYNA PUBLIKON NJË VIDEO PROVOKUESE/ Reperja shqiptare bën twerk dhe i vë flakën rrjetit (VIDEO)

TAYNA PUBLIKON NJË VIDEO PROVOKUESE/ Reperja shqiptare bën twerk dhe i vë flakën rrjetit (VIDEO)

Tayna është kthyer në një ndër reperet më të komentuara dhe më të suksesshme, ndonëse karriera e saj artisike nuk ka shumë që ka nisur. Ajo është shumë aktive dhe në rrjete sociale, ku tërheq gjithmonë vëmendjen e ndjekësve.

Së fundmi, reperja ka publikuar një video tepër provokuese. Ajo shfaqet duke bërë “twerk”, teksa ka lënë të kuptohet se është nën efektin e pijes.

“Mos më jepni pije”, ka shkruar Tayna krahas videos.