Moderatorja shqiptare kërcënon e veshur si police: Do ju arrestoj të gjithëve nëse… (FOTO) – AlpeGossip
Moderatorja shqiptare kërcënon e veshur si police: Do ju arrestoj të gjithëve nëse… (FOTO)

Moderatorja shqiptare kërcënon e veshur si police: Do ju arrestoj të gjithëve nëse… (FOTO)

Ajo është një ndër moderatoret më thumbuese në tregun shqiptar, siç vihet re edhe nga emisioni të cilin ajo prezanton “Thumb”, ndërsa kësaj here është shfaqur pak ndryshe.

E veshur si police, Aulona Musta ka ‘kërcënuar’ të gjithë ndjekësit e saj të Instagramit.

“Guxoni të mos më votoni, po nuk ju arrestova të gjithëve”, ka shkruar moderatorja mbi foto.

Mesa duket kjo është e gjitha një lojë, sepse aktualisht Aulona është konkurente në Dancing With the Stars dhe veshja e saj është pjesë e performancës së rradhës.