DALIN FOTO/ Bearti feston ditëlindjen me partneren e re – AlpeGossip
DALIN FOTO/ Bearti feston ditëlindjen me partneren e re

DALIN FOTO/ Bearti feston ditëlindjen me partneren e re

Beart Rexhepi u bë i njohur për publikun shqiptar nga emisioni i dashurisë “Përputhen”. Për një kohë të gjatë ish-konkurrenti u komentua shumë në rrjet, pasi lidhja e tij me Tean u bë publike.

Dalin fotot, Bearti feston ditëlindjen me partneren e re

Dyshja u ndanë para shumë muajsh dhe tashmë e kanë lënë në të shkuarën si histori. Pak kohë më parë Bearti konfirmoi se ka nisur një lidhje të re dashurie duke publikuar foto krah partneres, por pa ia zbuluar identitetin.

Dalin fotot, Bearti feston ditëlindjen me partneren e re

Sot ai feston ditëlindjen dhe ka festuar me vajzën në fjalë. Ish-konkurrenti i “Përputhen” ka publikuar në rrjete sociale disa foto të tjera krah saj me mbishkrimin: Ditëlindja dhe princesha ime!

Romanca e tyre po shkon më së miri, por identiteti i vajzës vazhdon të mbetet sekret.

fotot