U munduat për t’i trashur vetullat/ Rihanna sapo solli trendin e ri (FOTO) – AlpeGossip
U munduat për t’i trashur vetullat/ Rihanna sapo solli trendin e ri (FOTO)

U munduat për t’i trashur vetullat/ Rihanna sapo solli trendin e ri (FOTO)

U përpoqëm shumë të kishim vetulla sa më të trasha, kush natyrale dhe kush duke i shtuar me fije. Por duket se një trend i ri po rikthehet lidhur me trashësinë e vetullave dhe këtë sapo e konfirmoi këngëtarja me famë botërore Rihanna.

Artistja është shfaqur në kopertinën e revistës prestigjoze ‘Vogue’ me vetulla super të holla, duke ju rikthyer trendit të dikurshëm.

Nuk e dimë në qoftë se kjo metodë do të rikthehet sërish, por në qoftë se ndodhë të gjitha vajzat që aplikojnë proçedurën e trashjes së vetullave me metoda nga më të ndryshmet, tashmë do të jenë më të qeta dhe portofoli i tyre do i falenderojë.