Sa prej tyre keni? 10 gjërat që moda thotë se na duhen PATJETËR në 2018-n – AlpeGossip
Sa prej tyre keni? 10 gjërat që moda thotë se na duhen PATJETËR në 2018-n

Sa prej tyre keni? 10 gjërat që moda thotë se na duhen PATJETËR në 2018-n

Ndryshimi i shpeshtë i modës na e bën të vështirë ta ndjekim, por sa prej këtyre gjërave “must-have” keni në gardërobën tuaj?

Tani janë zbuluar 10 nga veshjet më të shituara të 2018-s, sipas një raporti të ri.

“Lyst.com” ka publikuar së fundmi një raport 3-mujor, të veshjeve më të kërkuara të sezonit, duke publikuar në këtë mënyrë top trendet e 2018-s.

Në krye të listës qëndron çanta klasike e “Louis Vuitton”, “Neverfull”, që kushton rreth 920 paund.

Pas çantës së famshme vijnë atletet metalizato nga “Golden Goose”, çizmet deri te kyçi të mbuluara me temina dhe një xhaketë “bomber” rozë nga “Acne”.

10 trendet më “hot”:
1.Çanta Louis Vuitton, “Neverfull”

2.Atletet metalizato nga Golden Goose Superstar

 

3.Shapkat Gucci “Pursuit” (180 paund)

 

4.Xhaketë rozë bomber nga “Acne”

 

5.Rrip me logon Gucci GG (270 paund)

6.Çizme me temina nga Maison Margiela (2,000 paund)

 

7.Atletet Balenciaga Speed (495 paund)

8.Bluzë me kapuç nga Off-White

 

9.Xhinset e zeza Topshop “Joni” (36 paund)

10.Çanta e kashtës nga Loewe

Burimi: Daily Mail