Arbana Osmani feston ditëlindjen dhe urimi i Xhemi Shehut është kaq i veçantë – AlpeGossip
Arbana Osmani feston ditëlindjen dhe urimi i Xhemi Shehut është kaq i veçantë

Arbana Osmani feston ditëlindjen dhe urimi i Xhemi Shehut është kaq i veçantë

Ato janë prej vitesh mikesha të ngushta dhe shpesh na kanë treguar se ndajnë shumë kohë me njëra – tjetrën.

Po flasim për dyshen e njohur të ekranit, moderatoret Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu të cilat prej vitesh kanë treguar se miqësia dhe dashuria mes tyre është e sinqertë.

Sot Arbana feston ditëlindjen dhe mikesha e saj më e mirë Xhemi, nuk kishte si të mungonte me urimin e saj special.

Moderatorja e programit humoristik “Portokalli” ka publikuar një foto në Instastory ku Arbana mban një krokodil të vogël në dorë duke buzëqeshur dhe mbi foto ka shkruajtur:” Nuk ka asnjë tjetës si ti”.