E TRISHTË/ Trim Jetullahu humb njeriun më të shtrenjtë të familjes (FOTO) – AlpeGossip
E TRISHTË/ Trim Jetullahu humb njeriun më të shtrenjtë të familjes (FOTO)

E TRISHTË/ Trim Jetullahu humb njeriun më të shtrenjtë të familjes (FOTO)

Këngëtari i njohur shqiptar, Trim Jetullahu ka humbur një ndër njerëzit e tij më të shtrenjtë. I ati është ndarë nga jeta ditën e djeshme.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Trimi, me anë të një postimi në rrjete sociale.

“Me pikellim te thelle njoftoj miq dhe familjare, se me daten 21 Mars 2021, ka nderru jete babai im Nazmi Jetullahu. Varrimi behet më 22.03.2021 ne ora 12:00 (në kohën e drekës) ne varrezat e qytetit te Prishtines (Dragodan)”, ka njoftuar ai.

Promoted Content