LEDRI DHE SARA HOXHA U BËNË PRINDËR PËR HERË TË PARË/ Poem Blu “i bën” Xheraldinës dhuratën e veçantë (FOTO) – AlpeGossip
LEDRI DHE SARA HOXHA U BËNË PRINDËR PËR HERË TË PARË/ Poem Blu “i bën” Xheraldinës dhuratën e veçantë (FOTO)

LEDRI DHE SARA HOXHA U BËNË PRINDËR PËR HERË TË PARË/ Poem Blu “i bën” Xheraldinës dhuratën e veçantë (FOTO)

Me datë 14 dhjetor, Ledri Vula dhe Sara Hoxha u bënë prindër për herë të parë. Sara solli në jetë një vajzë, të cilës i vendosën emrin e veçantë Poem Blu.

Ardhja në jetë e vogëlushes ka gëzuar dhe nënën e Ledrit, Xheraldinën. Së fundmi, reperi e ka surprizuar me një dhuratë në emër të Poem Blu-së.

Ai i ka dhuruar një jastëk të personalizuar, në të cilin shkruhet: “Gjyshe, sa herë që nuk m’ki afër, përqafoje këtë jastëk”.

Promoted Content