E NJOHU NË AVION/ Vajza 21 vjeçare kërkon e dëshpëruar për të panjohurin – AlpeGossip
E NJOHU NË AVION/ Vajza 21 vjeçare kërkon e dëshpëruar për të panjohurin

E NJOHU NË AVION/ Vajza 21 vjeçare kërkon e dëshpëruar për të panjohurin

Një studente e cila ndjeu një  tërheqje të veçantë për një mashkull misterioz gjatë një fluturimi 10 orësh, është tashmë e dëshpëruar për ta gjetur, me shpresën që mund të jetë i duhuri.

Jomaica Alfiler 21, nga Seattle, u ul në një sendilje pranë dritares në fluturimin nga Frankurti në Seattle të martën më 26 mars, kur asaj iu bashkua një mashkull i pashëm te të 20-tat. Të dy ata folën së bashkë gjatë gjithë udhëtimiit, por  për fat të keq ajo harroi ta pyeste për emrin e plotë dhe numrin.

Tani vajza e cila studion për biznes, e ka ndarë historinë e saj në “Facebook” me shpresën që do të arrijë ta kontaktojë.

Fillimisht ajo kontaktoi linjën ajrore, por më pas e dëshpëruar u detyrua ta ndante historinë e saj të pazakontë  me shpresën që dikush do ta ndihmonte.

“Do doja ta gjeja atë, kudo ku është, ta njihja dhe të shikoj deri ku shkon, të paktën unë do e provoja pa asnjë pendim.”-tha ajo.