PROPOZIMI MAGJIK/ Këngëtari shqiptar i jep fund beqarisë (FOTOT) – AlpeGossip
PROPOZIMI MAGJIK/ Këngëtari shqiptar i jep fund beqarisë (FOTOT)

PROPOZIMI MAGJIK/ Këngëtari shqiptar i jep fund beqarisë (FOTOT)

Këngëtari shqiptar Art Abazi i ka dhënë fund beqarisë. Ai dhe partnerja e tij janë fejuar.

Arti ka ndarë në rrjete sociale momente nga propozimi që i ka bërë në Itali. “2.2.22, dashuria jonë triumfoi”, ka shkruar ai krahas postimit.

Në një prej fotove ai ka treguar dhe unazën magjike me diamant që i ka dhuruar partneres, të cilën mund ta shikoni më poshtë:

FOTO