U “KURORËZUA” ME BUKUROSHEN IRA SEFERI/ Zbulohet kush ishte i ftuari special në dasmën e Gaz Pajës (FOTO) – AlpeGossip
U “KURORËZUA” ME BUKUROSHEN IRA SEFERI/ Zbulohet kush ishte i ftuari special në dasmën e Gaz Pajës (FOTO)

U “KURORËZUA” ME BUKUROSHEN IRA SEFERI/ Zbulohet kush ishte i ftuari special në dasmën e Gaz Pajës (FOTO)

Aktori shumë i dashur për publikun, Gaz Paja u kurorëzua dje në martesë me bukuroshen Ira Seferi me të cilën ka prej disa vitesh i lidhur. Çifti u kurorëzuan në tarracën e Bashkisë së Tiranës dhe në darkë mbajtën dasmën e shumëpritur.

Dasma e çiftit ishte një mrekulli e vërtet dhe për të ishte kujdesur deri në detaje “Ami Event”.

Po ashtu edhe nusja i la të gjithë të mahnitur me bukurinë dhe fustanin si princeshë nga “Ami Event”.

Në dasmë ishin të ftuar shumë personazhe VIP, por i ftuar special ka qenë edhe tenori me famë botërore, Saimir Pirgu i cili ka dhuruar një performancë mbreslënëse para çiftit.