E shtrirë në shtratë: Sëmuret papritur Enca, çfarë po ndodh me të? – AlpeGossip
E  shtrirë në shtratë: Sëmuret papritur Enca, çfarë po ndodh me të?

E shtrirë në shtratë: Sëmuret papritur Enca, çfarë po ndodh me të?

Pas thyerjes së rekordit me klikime në klipin më të ri të momentit, ‘Dua’, i cili u përfol mjaft nëpër portale, këngëtaren Enca duket se e shqetëson diçka.

Ditën e sotme ajo ka postuar në Instastoryn e saj një foto, në të cilin ka ndarë një shkrim personal me fansat.

Ajo tregon se po qëndron e shtrirë në shtrat, pasi është e sëmurë.

“E urrej të jem sëmurë dhe në shtrat gjithë ditën, veçanërisht kur është kaq mot i mirë jashtë”- ka shkruar Enca.

Me siguri bëhet fjalë për diçka të lehtë që këngëtarja do t’a kalojë shumë shpejt.