Gëzim në shtëpinë e deputetit të PD, mesazhi prekës: Emocioni qenka shumë i fortë – AlpeGossip
Gëzim në shtëpinë e deputetit të PD, mesazhi prekës: Emocioni qenka shumë i fortë

Gëzim në shtëpinë e deputetit të PD, mesazhi prekës: Emocioni qenka shumë i fortë

Festë dhe gëzim në shtëpinë e deputetit të PD, Oerd Bylykbashi. Ai ka postuar foton familjare në FB, duke uruar 18 vjetorin e vajzës së tij me një postim emocionues.

POSTIMI

Si sot, 18 vjet me pare‎, lindi Greis, princesha jone e pare. Kujtoj si tani fytyren e saj engjellore ne takimin tone te pare si baba e bije. U rrit si nje femije i urte, e dashur, e zgjuar, e thjeshte dhe e qete. Emocioni qenka shume i forte per mua si baba kur mendoj se qe sot Greis fillon e behet e zonja e vetes. Por nje gje eshte e sigurt: ne si prinder do te jemi aty, prane, anash, pas saj ne cdo hap, buzeqeshje apo lot, gezim, arritje apo moment te veshtire dhe sa here te kete nevoje per ne. Fundja prinderit kete dine te bejne me mire. Edhe 100 pranvera Princesha ime Greis.