Veshur me hire “patriotike”, kështu duket Miram Cani (FOTO) – AlpeGossip
Veshur me hire “patriotike”, kështu duket Miram Cani (FOTO)

Veshur me hire “patriotike”, kështu duket Miram Cani (FOTO)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Miriam Cani po duket e mrekullueshme në imazhet e fundit.

Dje ajo ka shkëlqyer në mbrëmjen e “Voice of Albania”, veshur në të zeza kombinuar dhe me ngjyrën e kuqe.

Flokët i kishte të lëshura thjeshtë dhe me grimin e lehtë, Miriam dukej e bukur.

Ndryshe, ajo ka vite në skenë dhe tashmë është pjesë e The Voice si anëtare e jurisë.