Po shtohet familja mbretërore, Kate Middleton do të lind binjakë (FOTO) - AlpeGossip
Po shtohet familja mbretërore, Kate Middleton do të lind binjakë (FOTO)

Po shtohet familja mbretërore, Kate Middleton do të lind binjakë (FOTO)

Familja mbretërore do të shtohet me dy fëmijë të tjerë.

Dukeshën Kate Middelton dhe Princin William, për dy muaj do të sjellin në jetë edhe dy famijë të tjerë binjak, pasi që Kate është në pritje të binjakëve.

Kjo është bërë e ditur mediat britaneze, sipas të cilave njëra nga vajzat e çiftit do të mbajë emrin Diana, në nder të Princeshës.

Aktualisht çifti mbretëror kanë edhe dy fëmijë, George dhe Charlotte.