Dëshironi aktorin Albano Bogdo në ditëlindjen tuaj? Ja çmimi që ka vendosur aktori (FOTO) – AlpeGossip
Dëshironi aktorin Albano Bogdo në ditëlindjen tuaj? Ja çmimi që ka vendosur aktori (FOTO)

Dëshironi aktorin Albano Bogdo në ditëlindjen tuaj? Ja çmimi që ka vendosur aktori (FOTO)

Aktori dhe komediani i njohur i ‘2 xl-së’, bën shpesh në faqen e tij të ‘Instagramit’ postime të cilat pasqyrojnë realitetin. Nëpërmjet tyre, ai ironizon situatat e ndryshme të cilat kanë lidhje me realittin, por sigurisht nga një aktor humori nuk mund të mungojnë batuta të cilat shkaktojnë humor. Në postimin e bërë pak minuta më parë aktori i ka vendosur vetes një ‘çmim’ për të gjithë ata që do të dëshironin ta kishin pjesë.

“Jam në dispozicion për dasma dhe ditëlindje. Jam pak i shtrenjtë në fakt, por po ta mendosh mirë ja vlen të paguash 6 mijë lek të vjetra për të më pasur mua pjesë të ditëlindjes.”