Habit këngëtari shqiptar, më ofendojnë nëse më ofrojnë punë si model – AlpeGossip
Habit këngëtari shqiptar, më ofendojnë nëse më ofrojnë punë si model

Habit këngëtari shqiptar, më ofendojnë nëse më ofrojnë punë si model

I ftuar në “Top Show Magazine”, këngëtari Sergio është pyetur nëse i është ofruar ndonjëherë punë si model. Por përgjigja e tij i ka habitur të gjithë pasi jo vetëm që nuk paska marr një ofertë të tillë, por do ndihej i ofenduar nëse do i vinte.

“Nuk e kisha dëgjuar kurrë. Unë nuk e marr si kompliment, më duket pak si ofendim. Por në rast se do vinte dikush dhe të më thoshte që të pozoja si model, s’do të kishte shifër që do të pranoja!”-është shprehur ai i revoltuar duke mos e pëlqyer aspak krahasimin e bërë.