MEZI E KISHIT PRITUR/ Ja kur publikohet super bashkëpunimi i Erës dhe Nora Istrefit - AlpeGossip
MEZI E KISHIT PRITUR/ Ja kur publikohet super bashkëpunimi i Erës dhe Nora Istrefit

MEZI E KISHIT PRITUR/ Ja kur publikohet super bashkëpunimi i Erës dhe Nora Istrefit

Prej disa muajsh është përfolur mjaft në media videoklipi i ri i Erës dhe Nora Istrefit, që do të jetë bashkëpunimi i parë mes dy motrave.

Në profilin e saj në Instagram, Era ka ndarë me ndjekësit disa pjesë të shkëputura të videoklipit, si dhe ka zbuluar si do të duken ajo dhe Nora.

Pak më parë, këngëtarja ka dhënë në Instastory lajmin se kënga e shumëpritur nga publiku, do të publikohet më datën 19 të këtij muaji.