Sa me fat aktori turk! Almeda Abazi është kaq joshëse… (FOTO) – AlpeGossip
Sa me fat aktori turk! Almeda Abazi është kaq joshëse… (FOTO)

Sa me fat aktori turk! Almeda Abazi është kaq joshëse… (FOTO)

Alemeda Abazi-Sayisman është modelja e njohur shqiptare në Turqi.
Ajo para një viti i dha fund beqarisë së saj duke u martuar me Tolgahan Saysiman.

Aktori i njohur turk dhe shqiptarja e bukur, duket se kanë martesë të lumtur dhe janë shumë të lidhur me njëri tjetrin.

Së fundi, Almeda ka publikuar një imazh ku duket aq e këndshme, kurse Tolgahan është një mashkull shumë me fat.

Ndryshe, Tolgahan është shumë i njohur tek shqiptaret sidomos me rolin e “Çënarit”.