Grekët apo shqiptarët janë më të mirë në shtrat? Përgjigjet Anxhela Peristeri (VIDEO) – AlpeGossip
Grekët apo shqiptarët janë më të mirë në shtrat? Përgjigjet Anxhela Peristeri (VIDEO)

Grekët apo shqiptarët janë më të mirë në shtrat? Përgjigjet Anxhela Peristeri (VIDEO)

Anxhela Peristeri do të jetë e ftuar në emisionin “Shiko Kush Luan” ku i është dashur t’u përgjigjet disa pyetjeve disi të sikletshme.

Ajo ka jetuar për disa vite në Greqi ndaj një nga pyetjet që iu drejtuan këngëtares ishte se, cilët janë më të mirë në shtrat, meshkujt shqiptarë apo meshkujt grekë. E bindur dhe pa dyshime Anxhela Peristeri është përgjigjur menjëherë: “Qyqja ,po shqiptarët mi!”.